Hledáme nové kolegy do týmu

Na SoZŠ Integrál rádi vítáme schopné a zodpovědné kolegy, kteří chtějí být vzorem pro své žáky a nebojí se moderních a efektivních metod výuky

Aktuálně nabízíme 2 pracovní pozice

1) Vyučující konverzace v angličtině – ideálně rodilý/á mluvčí

Hledáme nejlépe rodilého mluvčího/rodilou mluvčí pro výuku volitelného předmětu Konverzace v angličtině, kam docházejí žáci 8. a 9. ročníku. Jedná se o jedno odpoledne týdně v rozsahu 2 hodin. K tomu je možné se domluvit i na dvou hodinách Cvičení z angličtiny pro žáky 9. ročníku, tentokrát v dopoledních hodinách (skupina 7 žáků).

Práce na dohodu o provedení práce. Nástup nejpozději od září 2023.

Životopis a příp. i motivační dopis zasílejte na reditel@skolaintegral.cz

2) Vyučující muzikoterapie

Pro nadstandardní péči hledáme muzikoterapeuta/muzikoterapeutku pro vedení dvou skupin muzikoterapie pro žáky I. stupně. Jedná se o jedno odpoledne v rozsahu 2x 1 hodina týdně. Na škole funguje poradenské pracoviště, které terapeutovi poskytne podporu při jeho práci včetně společných supervizí.

Práce na dohodu o provedení práce. Nástup od září 2023.

Životopis a příp. i motivační dopis zasílejte na reditel@skolaintegral.cz

Koho kontaktovat

Mgr. Bc. Alice Běhounková, reditel@skolaintegral.cz, +420 224 253 470

Kde nás najdete

Sídlíme na adrese Jana Masaryka 25, Praha 2, 120 00

Pár minut chůze od zastávek Náměstí Míru a Jana Masaryka

Metro: zelená linka A

Tramvaj, autobus: 10, 13, 16, 22, 135

Hledáme do týmu 1