• #aktuality

Konzultace 2. 3. 2022

Vážení rodiče,

zveme Vás na první konzultace v novém pololetí, které se konají pro rodiče žáků 3. – 9. ročníku

ve středu 2. 3. 2022 tradičně od 16 do 18 hodin.

Možná Vás vysvědčení Vašich dětí příjemně překvapila a potěšila, možná je tomu právě naopak. Přesto doporučujeme účast raději všem rodičům, a to nejlépe v doprovodu jejich potomka. Protože se pedagogická rada hodnotící výsledky III. čtvrtletí uskuteční až 21. 4., je toto nepřehlédnutelná možnost, jak s vyučujícími docílit společného postupu a ujasnit si kritéria hodnocení práce žáků. Věříme, že se Vám podaří vždy dodržet maximální limit pro setkání dle objednávacího formuláře, v jiném případě bude nejlépe sjednat si s vyučujícím jiný termín pro podrobnější rozbor situace. Děkujeme za pochopení potřeb i ostatních rodičů.

> REZERVACE TERMÍNU KONZULTACE <

Jména těch, kteří na Vás budou čekat ve škole, najdete v tabulce na odkazu. K těm se laskavě zapište tak, abyste nemuseli čekat na rozmluvu s nimi ve frontě. Pozornost bude věnována i hodnocení průběhu realizace IVP, a proto prosíme rodiče těchto žáků o účast nebo o následný mailový nebo telefonický kontakt s příslušnými učiteli.

Po celou dobu budou ve svých pracovnách přítomny i školní psycholožka Mgr. Straková a speciální pedagožka Mgr. Michálková. Školní psycholožka Mgr. Kostrhounová bude k dispozici nejdříve následující den v obvyklých konzultačních hodinách. V kanceláři školy budete mít příležitost vyrovnat své případné finanční pohledávky (platba za školní družinu a dětský klub, terapie a kroužky, stravné na březen atd.)

Těšíme se na Vás, i když bez dodržování hygienických pravidel (respirátory) a užití dezinfekce u vstupu to zatím bohužel nepůjde. Děkujeme za pochopení.