• #aktuality

Konzultace 9. 12. 2020

Vážení rodiče,

zveme Vás na pomikulášské konzultace, které se konají „naživo“

ve středu 9. prosince 2020 tradičně od 16:00 do 18:00 hodin 

Doufáme, že na základě příznivých informací o prospěchu a chování svých dětí jim budete moci zopakovat mikulášskou nadílku V jednotlivých kabinetech a třídách se můžete setkat s většinou vyučujících, a to včetně školní psycholožky a speciální pedagožky. Pozornost budeme věnovat hl. hodnocení průběhu realizace IVP, a proto prosíme rodiče těchto žáků o účast nebo o následný mailový nebo telefonický kontakt s příslušnými učiteli.

U vchodu bude k dispozici paní hospodářka, která vám nabídne náš nový kalendář na rok 2021. Můžete u ní ale uhradit i své finanční pohledávky. Prosíme zejména o uhrazení plateb za kroužky a nadstandardní péči, a to bez ohledu na to, v jaké podobě jsou zatím realizovány. Částka za neuskutečněné lekce vinou omezení provozu školy bude převedena na II. pololetí nebo vrácena v únoru 2021.

Protože je díky režimovým opatřením vstup třetích osob do školy povolen jen při minimalizaci styku s žáky, budou konzultace tentokrát bez dětí. Zároveň je třeba se předem zapsat do tabulky zveřejněné níže. Cílem je, aby rodiče nečekali na konzultaci ve frontě, i když s patřičnými odstupy. Samozřejmostí jsou roušky a dezinfekce rukou u vchodu, kterou poskytne pan školník.

Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši hojnou účast i v tomto čase.

>> REZERVACE TERMÍNU KONZULTACÍ ZDE <<