• #aktuality  | 
  • #školní družina  | 
  • #stalo se v Integrálu

První pololetí ve školní družině

V novém školním roce jsme v družince přivítali prvňáčky a novou paní vychovatelku Ivu, zvykli si na nové skupinky, a poté se vrhli na tematický plán. Tento rok jsou to pro nás – Cykly v přírodě, tak jsme hodně tvořili, zkoumali, objevovali povídali si, hráli a pozorovali to, co se děje venku. 

Jak již je zvykem, pátky v naší družince patří rozličným akcím, výletům, nebo společnému tvoření. Abychom mohli tříbit naše komunikační, pozorovací i orientační dovednosti a zároveň se v názorném duchu věnovali tematickému plánu, chodili jsme na vycházky. Šli jsme si hrát do Grébovky a zvláště zábavný pro nás byl výlet do sportovního areálu Gutovka. Stihli jsme také několik výtvarných dílniček, kde jsme pracovali se neobvyklými materiály a rozvíjeli naši tvořivost. V předvánočním čase jsme zůstali v družince a promítali si film. Zdálo se, že odpočinku je dost, proto jsme konec pololetí strávili ve sportovním duchu. Uskutečnili jsme sportovní odpoledne a byli bruslit. Moc jsme si to užili. ☺

Speciální poděkování patří paní učitelce Denise, která pro nás uskutečnila tvořivou dílničku. Také velmi děkujeme Kubovi Šemberovi ze třetí třidy za jeho pravidelné dílničky, které vede sám Kubík, ve velké družince – moc rádi s tebou tvoříme a vyrábíme.

Ve fotogalerii jsou zdokumentované páteční akce, Kubovy dílny, ale i momenty z běžných dnů v družince. 
Těšíme se na další pololetí!

Iva a Tereza