• #aktuality  | 
  • #COVID-19

Od pondělí 12. 4. se vracíme se do školy

Vážení rodiče, milí žáci,

na základě Mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví ze dne 6. 4. 2021 je s účinností od 12. dubna t.r. povoleno obnovení výuky i ve školách zřízených podle §16 odst.9 školského zákona, tj. i v našem Integrálu. Proto zde najdete informace o tom, jak to bude ve škole od pondělí fungovat. Není čeho se obávat. Ve většině ohledů se vrátíme k tomu, co jsme 19. 3. 2021 před jarními prázdninami opustili. Velkou změnou pro všechny bude jen povinné nošení ochranného prostředku dýchacích cest a pravidelné testování neinvazivními antigenními testy.

Věnujte prosím pozornost dokumentům níže, aby nebylo třeba vysvětlovat vše ještě jednou a ztrácet tak zbytečně čas, který můžeme využít při prezenční výuce účelněji. Děkuji.

Pro Vás, kteří máte raději přehledné grafy, přikládám obrazovou přílohu. Video instruktáž k provedení Lepu antigenního testu, který budeme používat v naší škole, najdete ve videu níže.

Šestitýdenní distanční výuka, kdy jsme se mohli vidět jen přes obrazovku, byla hodně dlouhá. Jsme rádi, že za pár dní se opět potkáme „na živo“. Těšte se. My se také těšíme 🙂

Za všechny v Integrálu zdraví Alice Běhounková