• #aktuality

Konzultace středa 20. 10. 2021

Vážení rodiče,

zveme Vás na první konzultace v letošním školním roce, které se konají

ve středu 20. října 2020 od 16 do 18 hodin.

Věříme, že epidemická situace dovolí setkání se všemi vyučujícími, včetně školní psycholožky a speciální pedagožky. Můžete s nimi probrat úspěchy i neúspěchy svého dítěte v prospěchu i chování za uplynulé dva měsíce a domluvit se s nimi na případných opatřeních. Ta mohou vést k žádoucím výsledkům za blížící se I. čtvrtletí (pedagogická rada je již 18. 11. 2021). Nejen u žáků II. stupně doporučujeme jejich spoluúčast. Pozornost bude věnována i prvnímu hodnocení průběhu realizace IVP, a proto prosíme rodiče těchto žáků o účast nebo o následný mailový nebo telefonický kontakt s příslušnými učiteli.

Pokud se chcete objednat na přesný čas k některému z pedagogických pracovníků, můžete využít k tomu připravenou >> tabulku <<. Jako obvykle počítáme s časem konzultace 5 minut. V případě, že potřebujete probrat něco složitějšího, doporučujeme se domluvit na schůzce mimo tento termín.

Pro všechny zájemce je připraven tradiční školní kalendář na rok 2022. Věříme, že neodmítnete nabídku žáků v přízemí a jeho zakoupením přispějete na vydání dalšího ročníku.

Těšíme se na Vás a děkujeme, že neopomenete respirátory a dezinfekci rukou po příchodu do školy.